חיפוש בקטלוג התכשיריםמוצר
גידול
פגע
כללי
 הגנת הצומח

תוצרת חקלאית היא חלק חשוב בסל המזון שלנו. אנו נוטים לקבל כמובן מאליו את מגוון המוצרים החקלאיים בסל ואת מחיריהם הסבירים, כמו גם את האספקה הסדירה והאיכותית של תוצרת השדה, החיוניים לבריאותנו. ללא כימיקלים להגנת הצומח, השפע הזה לא היה בנמצא.

הגידול באוכלוסיית העולם הגדיל את כמות המזון הנדרשת וצמצם את שטחי הקרקע הפנויים לחקלאות. מכאן ברור ההכרח לשפר את כושר הייצור, הפריון והאיכות של התוצרת החקלאית מכל חלקת שדה. חקלאות מדייקת, דשנים ומיכון מסייעים לחקלאים לגדל יותר מזון בכל חלקת קרקע, אולם בכך לא די. יש צורך בהגנה על הצומח מפני מזיקים, עשבים, מחלות וחרקים ומכאן ההכרח להשתמש בחומרי הדברה. ללא כימיקלים לחקלאות יהיה צורך בשטחים גדולים יותר לגידול אותה כמות תוצרת ובעבודה רבה יותר. סל המזון יהיה יותר יקר, דל ובאיכות ירודה. 
בשנים האחרונות חלו תמורות בכלכלת העולם. אוכלוסיית מעמד הביניים בהודו ובסין גדלה, מצבם הכלכלי השתפר ומיליוני אנשים מסוגלים לרכוש מזון טוב יותר ובכמויות גדולות יותר. העולם מתקשה לספק כמויות אלה. עלויות האנרגיה והמגמה למעבר לדלק ביולוגי (כזה המיוצר מסוכר ותירס) הביאו להפחתת גידול מוצרי מזון בשטחים חקלאים ולהגברת גידול מקורות לייצור אנרגיה ביולוגית. כימיקלים להגנת הצומח מסייעים לייצר מזון צמחי, ומזון לבקר ועופות כדי להאכיל את אוכלוסיית העולם. כימיקלים להגנת הצומח מאפשרים לספק כותנה לייצור בדים ומקורות להפקת אנרגיה. חקלאות מתקדמת המשתמשת בזרעים מושבחים, דשנים, חומרי הדברה וטכנולוגיות חדישות, מביאה בסופו של דבר לשיפור איכות החיים של אוכלוסיית העולם.
לחברת לוכסמבורג יש מעמד מוביל בתחום מוצרי הגנת הצומח בישראל. קוטלי העשבים חיוניים להגנה על גידולים חקלאיים. גידול תרבותי לא יכול לנצל את כל התשומות המושקעות בו אם אין הדברה טובה של עשבים, שכן עשבים לא רצויים צורכים מים, דשנים, קרקע ואור שמש ומתחרים בגידול החקלאי. שימוש בקוטלי עשבים מפחית את הצורך בעיבוד הקרקע למניעה וניכוש עשבייה, באנרגיה ושעות עבודה רבות. מחלות הנגרמות על ידי פטריות וחיידקים וכן נזקים הנגרמים על ידי מזיקים שונים פוגעים בצמחיה וגורמים לאובדן יבול חקלאי. מגוון התכשירים להגנת הצומח של חברת לוכסמבורג מאפשר התמודדות יעילה עם פגעים אלה. 

פעילות בישראל 
חברת לוכסמבורג מייצרת, מייבאת, מפתחת ומשווקת תכשירים להגנת הצומח. 
מוצרי החברה מיוצרים במפעלי החברה בישראל ובמפעלים של חברות מובילות בתחום הכימיקלים בחו"ל, בעיקר באירופה ובארה"ב (ביניהן
FMC, AMVAC ,SYNGENTA,  ISK ,SIPCAM ,ISAGRO). המוצרים משווקים באמצעות חברות לשיווק והפצה של תשומות וצרכים לחקלאות. 
חברת לוכסמבורג מאפשרת לחקלאים בישראל שימוש במגוון מוצרים איכותיים ומקפידה על מלאי זמין של תכשירים לגיבוי הצרכים המשתנים של החקלאי בישראל. לוכסמבורג גם מעניקה לחקלאים הדרכה וסיוע מקצועי באמצעות אנשי השדה של המחלקה החקלאית. 

פעילות בעולם 
חברת לוכסמבורג 
מייצרת בישראל מגוון תכשירים להגנת הצומח ומייצאת לארצות שונות ובעיקר למדינות בצפון ודרום אמריקה ובאירופה. המוצרים משווקים על ידי מפיצים מקומיים, בשימוש בשמות המסחריים של לוכסמבורג ושל חברות ההפצה. בין מותגי לוכסמבורג: 

Vital® , Target® , Volcane®,  ProPhyt®,  Tegrol®

לוכסמבורג פועלת באמצעות חברות בנות בברזיל ובארה"ב ובאמצעות נציגים בשאר המדינות.

לוכסמבורג תומכת ביישומים בחקלאות המאפשרים לגדל מזון בריא ובטוח לקהילות במדינות ומקומות רבים. תוצרת השדה המטופלת במוצרי החברה בשטחים נרחבים ובחלקות קטנות, בחקלאות מסורתית ואורגנית, מגיעה לשווקים. צרכנים יכולים לבחור בחנויות מזון מגוון ואיכותי לבריאות משפחתם במחירים נוחים. כימיקלים להגנת הצומח מסייעים לחקלאות לצמוח לגדול ולספק צרכי הזנה בכל העולם. לוכסמבורג ממשיכה לפתח ולשווק מוצרים לתמיכה בחקלאות בריאה יותר בכדי לספק מזון לאוכלוסיית העולם.